Wierzę w Kościół Chrystusowy - Rok Duszpasterski 2022/2023

Encyklika Laudato si’

Opublikowano 15 kwietnia 2021 przez użytkownika Kamil w kategorii Projekt Caritas Laudato si’
Zaktualizowano 23 kwietnia 2021

 

Laudato si’ to druga encyklika papieża Franciszka, zaprezentowana 18 czerwca 2015 w Watykanie. Określona mianem zielonej encykliki, została napisana w trosce o nasz wspólny dom.

 

Nasze wydanie nie jest na sprzedaż, ale możesz pobrać je za darmo w wersji PDF oraz na czytniki elektroniczne epub, mobi, pdb, azw3. Możesz też śledzić nasze media społecznościowe, na których co jakiś czas encyklika staje się nagrodą konkursową.

 

 

Encyklika została wydrukowana na ekologicznym papierze. Poszerzony margines pozostawia miejsce na notatki. Minimalistyczna estetyka symbolizuje styl i kierunek działania, do jakiego zaprasza papieskie przesłanie.

Załączniki do pobrania

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab