Czas spotkań: wtorki, 18.30

Chór przy parafii Chrystusa Króla w Białymstoku działa od 2019 roku. Pomysł na stworzenie chóru zrodził się wśród istniejącej wcześniej scholi młodzieżowej, która pragnęła jeszcze bardziej rozwinąć swoje talenty i umiejętności.

W ten sposób 10-osobowa grupa we współpracy z panem Mirosławem stworzyła chór młodzieżowy, który swą inaugurację miał podczas Triduum Paschalnego w 2019r. Od 2021 roku chór gromadzi już nie tylko młodzież, ale również innych parafian, niezależnie od wieku. Obecnie grupa liczy 16 osób.

W naszej wspólnocie chór spotyka się we wtorki po mszy świętej o godz. 18.00 w salce parafialnej.

Jeśli chcesz spróbować swoich możliwości, a przede wszystkim uwielbić Boga śpiewem- dołącz do nas! 🙂