Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za zaangażowanie się w przygotowanie naszej świątyni do Triduum Paschalnego i Wielkiej Nocy: za projekt i wykonanie grobu, za dekoracje kwiatowe. Ministrantom, lektorom, chórowi, procesji, wspólnotom parafialnym i wszystkim naszym Parafianom za żywy udział w liturgii Wielkiego Tygodnia i adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech Bóg będzie wszystkim nagrodą.

W niedzielę wielkanocną Msze św. w naszym kościele: 6.00, 9.00, 10.30, 12.00 (nie ma Mszy św. godz.. 7.30 i 18.00).

W poniedziałek wielkanocny porządek Mszy św. niedzielny. Ofiary na tacę będą przeznaczone na KUL.

Już po raz kolejny białostocka Caritas wraz z Fundacją Rodziny Czarneckich oraz Zespołem Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia organizuje Śniadanie Wielkanocne dla potrzebujących. Wydarzenie odbędzie się dzisiaj o godz. 7.30 w hali sportowej, ul. Kościelna 3. Serdecznie zapraszamy osoby potrzebujące z terenu parafii.

We wtorek przypada dzień imienin ks. Wojciecha. Msza św. w intencji Solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.00.

Każdego dnia o godz. 17.45 będzie sprawowana Nowenna przed Świętem Miłosierdzia, które obchodzić będziemy w następną niedzielę, tzw. „Przewodnią”. Tego dnia, o godzinie 13.00 z kościoła Niepokalanego Serca Maryi wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Radzymińskiej. Jej zwieńczeniem będzie Msza św. o godz. 15.00.

Tego dnia rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia, który ma nam przypomnieć o wypływającym z naszej wiary obowiązku pomocy potrzebującym. Stąd w przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będziemy mogli wspomóc Caritas naszej Archidiecezji.

Duszpasterstwo Rodzin i Fundacja Serce w Sercu zapraszają na comiesięczne spotkanie obrońców życia oraz tych, którzy podjęli duchową adopcję dziecka poczętego, 25 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00, w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku (ul. Ks. Stanisława Suchowolca 27). W programie: Eucharystia i modlitwy w intencji życia.

zeniem będzie Msza św. o godz. 15.00.

Intencje mszalne:

23 kwietnia 2019 – wtorek

7:00       1. + Janina Bargłowska (22 gr.)

2. + Wojciech, Stanisław Godlewski

3. + Olga Szymkowska (30 dz.) (sem.)

18:00     1. W imieniny Ks. Wojciecha

2. + Wojciech Sobociński

3. + Ryszard (sem.)

4. + Stanisław Jurewicz (8 r.) (sem.)

5. + r. Grabowskich, Kobylińskich (sem.)

6. + Stanisław Ambroziak (22 gr.)

24 kwietnia 2019 – środa

7:00       1. + Janina Bargłowska (23 gr.)

2. + Regina Żukowska

18:00     1. + Brzezińskich: Wilhelm i Teresa, Jan, Waldemar, Berta

2. + Maria Gorbacz

3. + Bolesław Rząca (1 r.)

4. W urodziny Martyny (sem.)

5. W intencji Marioli w dniu imienin (sem.)

6. + Stanisław Ambroziak (23 gr.)

25 kwietnia 2019 – czwartek

7:00       1. + Janina Bargłowska (24 gr.)

2. + Irena Rytel

3. W intencji dziękczynnej za uratowanie życia i zdrowia, z prośbą o dalsze błogosławieństwo (sem.)

18:00     1. W intencji Wspólnoty Matki w modlitwie i ich rodzin

2. + Zenona (f) Zagórska

3. + Marek Lewkowicz (sem.)

4. + Stanisław Ambroziak (24 gr.)

26 kwietnia 2019 – piątek

7:00       1. + Janina Bargłowska (25 gr.)

2. + Tadeusz Pietrewicz

18:00     1. + Bronisław Dybacki (19 r.), Anna i Jan, Bronisława (f) i Adam

2. W intencji Witolda Izdebskiego, rodziców i rodzeństwa

3. O pomyślne zdanie matury Szymonowi

4. + Stanisław Ambroziak (25 gr.)

27 kwietnia 2019 – sobota

7:00       1. + Janina Bargłowska (26 gr.)

2. + Daniela Zabłocka

16:00     W intencji Wiesławy i Andrzeja z okazji 50 r. ślubu z prośbą o bł. Boże dla nich i całej rodziny

18:00     1. + Władysław Romaniuk (22 r.), Antoni, Benigna (f), Józefa (f), Bożena, Halina

2. + Stanisław Ambroziak (26 gr.)

28 kwietnia 2019 – niedziela

7:30       + Janina Bargłowska (27 gr.)

9:00       35 r. ślubu Pawła i Stanisławy o bł. Boże na dalsze lata

10:30     1. W intencji Moniki i Marcina z okazji 16 r. ślubu dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę MB

2. + Krystyna Dzienis (22 r.) (sem.)

12:00     1. W intencji Parafian

2. W intencji Karola Borowskiego z okazji 29 urodzin o bł. Boże i opiekę MB (sem.)

3. + Krzysztof Kozłowski, Leszek, Henryk, r. Kozłowskich i Kondrusików (sem.)

4. W urodziny Agnieszki i Pawła (sem.)

Chrzest: Stanisław, Julian Spryszak

18:00     1. 71 urodziny Ireny i Krystyny o błogosławieństwo Boże

2. O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla Marysi Filipczuk (sem.)

3. + Stanisław Ambroziak (27 gr.)