1. Jutro (24 grudnia), Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Nie zapomnijmy o religijnym charakterze tego wieczoru. Niech spotkanie przy stole rozpocznie czytanie Ewangelii o Bożym
    Narodzeniu (II rozdział Ewangelii wg św. Łukasza), wspólna modlitwa przed posiłkiem, kolęda, wspomnijmy też tych, których nie ma pośród nas.
    Osoby samotne, ubogie, rodziny wielodzietne są zaproszone na wigilię jutro (24 grudnia) o godz. 14.00 w Szkołach Katolickich przy ul. Kościelnej 3.
    W wigilijną noc, o 23.30, w oczekiwaniu na Pasterkę śpiewać będziemy kolędy.
    W pierwszy dzień świąt Msze św. będą o godz. 9.00, 10.30, i 12.00 (nie ma Mszy o godz. 7.30 i 18.00).
  2. W drugi dzień Świąt – Święto św. Szczepana, Diakona, Pierwszego Męczennika. Porządek nabożeństw niedzielny.
  3. 27 grudnia (czwartek) – Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00 poświęcenie wina.
  4. 30 grudnia (niedziela) – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Będziemy powierzać Panu Bogu rodziny naszej parafii.
  5. Od piątku 28 grudnia pragniemy odwiedzić Was Kochani w domach z modlitwą i błogosławieństwem podczas tzw. „Kolędy”.
    Naszych nowych Parafian prosimy o założenie kart w kancelarii.
    Niech odwiedziny duszpasterskie będą okazją do bliższego poznania się, wsłuchania się w siebie dla dobra naszej wspólnoty.
    Prosimy wszystkich o modlitwę, by był to czas Bożej łaski.
    Porządek „Kolędy” znajdziecie na naszej stronie internetowej.
    Także i tym razem dobrowolne ofiary na potrzeby naszej wspólnoty chcemy przeznaczyć na termomodernizację naszego kościoła, ogrzewanie i wentylację.
    Przy pomocy środków własnych rozpoczęliśmy I etap inwestycji: ogrzewanie górnego i dolnego kościoła.
    Dzieło to polecamy Kochani Waszej trosce. Wszakże to Boga i nasz dom.Porządek „Kolędy” na najbliższy tydzień:
    piątek – 28.XII (od godz. 16.00): ul. Ładna, Wilcza, Mickiewicza (od stawów w kierunku kościoła)
    sobota – 29.XII (od godz. 9.00): ul. Wiewiórcza, Łosia i Żółwia