Dzisiaj (14.01), po Mszy św. o godz. 10.30 w domu parafialnym spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, a w dolnym kościele konferencja formacyjna ich rodzicom.

W czwartek (18.01) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Główne nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (21.01) o godz. 18.00 w kościele p.w. Niepokalanego Serca Maryi w Dojlidach. Z szczegółowym programem tygodnia można się zapoznać na naszej stronie internetowej.

19.01 (piątek) obchodzić będziemy dzień imienin naszego biskupa Henryka. Solenizanta powierzajmy Bogu w modlitwie. Okazją ku temu będzie także sprawowana przez bp. Henryka Eucharystia o godz. 18.00 w Katedrze.

W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców ulic:

Poniedziałek, od godz. 16.00: ul. Krecia, ul. Jelenia, ul. Jaskółcza

Wtorek, od godz. 16.00: ul. Pawia, ul. Drewniana, ul. Bednarska

Środa, od godz. 16.00: ul. Sarnia, ul. Zajęcza, ul. Bartnicza, ul. Bociania, ul. Tygrysia

Czwartek, od godz. 16.00, ul. Murarska, ul. Brańska, ul. Zaułek Zakopiański

Piątek, od godz. 16.00, ul. Kuropatwia, ul. Słowicza, ul. Ptasia

Sobota, od godz. 9.00, ul. Królicza, ul. Żurawia, ul. Strusia

Poniedziałek (22.01), od 16.00, Parafianie dotychczas nieodwiedzeni. Prosimy o głoszenie się w tej sprawie do zakrystii, kancelarii lub telefonicznie

Niech rozpoczynający się tydzień obfituje w dobro doznawane i udzielane. Szczęść Boże!

Spotkania formacyjne:

poniedziałek, godz. 19.00 –schola Wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca” (sala bł. Michała Sopoćki)

środa, 18.00 – Msza św. i spotkanie formacyjne Wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca” (kościół)

czwartek, 18.00 – Msza św. i spotkanie modlitewne Wspólnoty „Matki w modlitwie” (kaplica domu parafialnego i sale parafialne)

piątek, 18.00 – Msza św. i spotkanie formacyjne młodzieży Ruchu Światło-Życie (sala bł. Michała Sopoćki)

niedziela, godz. 9.00 – schola dziecięca (sala bł. Michała Sopoćki)

I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie KŻR (kościół i kaplica domu parafialnego)