Ogłoszenia parafialne :

1.     We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele porządek nabożeństw niedzielny. Tego dnia rozpoczynamy modlitwę za naszych zmarłych, tzw. „Wypominki” – różaniec o godz. 17.00 i Msza św. o godz. 18.00. Potrwa ona do soboty.

2.     W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Naszą modlitwą otaczamy oczekujących na zjednoczenie z Panem Bogiem w niebie – dusze zmarłych przebywające w czyśćcu. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i 18.00.

3.     W pierwszy czwartek miesiąca, podczas tzw. „Godziny Świętej” o godz. 17.00 modlić się będziemy o powołania do służby Bożej i o świętość kapłanów.

4.     W pierwszy piątek miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa. Rozpocznie ono adorację wynagrodzenia Jezusowi za grzechy, która potrwa do godz. 21.00. Zakończy ją modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie wewnętrzne. Niech będzie to czas naszej osobistej modlitwy i skupienia. Spowiedź tego dnia będzie od godz. 6.30, 17.30 i podczas wieczornej adoracji.

5.     W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 7.00nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

6.     W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 miesięczne spotkanie formacyjne Kół Żywego Różańca.

7.     W minioną niedzielę ofiarą w wysokości 4282,62 zł. wsparliśmy dzieło misyjne Kościoła.

8.     Dane statystyczne naszej parafii z tzw. „liczenia wiernych” w dniu 16.10: w niedzielnej Mszy św. uczestniczyło ponad 900 osób, tj. ok. 50% parafian, średnio połowa przystępuje do Komunii św.

9.     Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej wspólnoty. W przyszłym tygodniu ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii. Projekt „Kościół naszym domem” – remont i wyposażenie sal parafialnych wyniósł dotychczas 19050 zł., nie licząc wkładu zaangażowanych w prace naszych sponsorów. Bogu i ludziom dziękujemy za to dzieło.

10.                       Na rozpoczynający się tydzień niech Bóg nam pobłogosławi, szczególnie w drodze na groby naszych bliskich i powrót do domów. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz tygodnia pracy i nauki.

2016-X-30 Niedziela
18.oo

Msza niedzielna w sobotę

1.      +Michał i Maria Popławscy (sem.)

2.      + Wojciech Oksztol

3.      + Tomasz, Henryk, Józef, Władysława (1r) Lulewicz

7.3o +Józef Obuchowski (30gr)
9.oo Jadwiga i Józef z ok. 58 r. ślubu, dziękczynno – błagalna
10.3o 1. MP

2. + Teresa Maria Laszuk

12:oo + Tadeusz, Janina, zm. z r. Iwaszczuk i Ondruchów
18.oo + Stanisława i Mieczysław Olszewscy

2016-X-31 Poniedziałek
7:oo +Bernard Strzyżak
18.oo 1) Dziękczynna z okazji urodzin Marioli, z prośbą o wypełnienie woli Bożej i bł. Boże

2) O szczęśliwą operację Halinie i Bożą opiekę

3) Stanisława, Wojciech, Jan Kochanowscy

2016- XI – 1 Wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych
7:3o Zm. z r. Jarmoc, Drozdowskich, Koszewników; Marianna i Irena Gwiazdowscy
9:oo + Witolda, Albina, Henryk
10:3o + Jan Perkowski, Genowefa, Stanisław, Zofia, Antoni
12:oo + Irena, Konstanty Orzechowscy, Zdzisław Kamola oraz zm. z rodziny
17.00 Różaniec z wypominek
18:oo Msza św. z wypominek
2016-XI-2 Środa – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
7:3o + Robert, Józef i Apolonia Kurniccy
9:oo Zm. z r. Wierzbickich, Domańskich, Zimińskich i Pieńczykowskich
11:oo + Helena, Franciszek Wiatr
17:oo Różaniec z Wypominek
18:oo Msza św. z Wypominek

2016-XI-3 Czwartek
7:oo 1. + Bernard Strzyżak

2. + Jan (34r.), Stanisława, Ireneusz, Zenobia, zm. z r. Laskowskich i Halickich

17:oo Różaniec z wypominek
18: oo 1.  Msza św. z wypominek

2. + Eugenia, Irena, Stanisław, Edward, Aleksander Treblińscy, Wojciech i Stanisław Godlewscy

2016-XI- 4 Piątek – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
7:oo 1. zm. z r. Szałkiewiczów

2. W intencji Doroty z ok. urodzin i za jej rodziców Julię i Grzegorza o bł. Boże, oraz o szczęśliwą śmierć dla Jadwigi

17:oo Różaniec z wypominek
18:oo 1. Msza św. z wypominek