Dzisiaj środa, 27 stycznia - spotkanie kolędowe (o godz. 19:00) dla mieszkańców ulic:
Królicza, Strusia, Szpacza, Żurawia

Rok Eucharystii

Kliknij po szczegóły

Diecezjalny Dzień Młodzieży

Opublikowany 5 kwietnia 2019 przez użytkownika Parafia w kategorii Aktualności
Zaktualizowano 5 kwietnia 2019

Zapraszamy młodych do wspólnego świętowania Diecezjalnego Dnia Młodzieży, który odbędzie się w sobotę przed Niedzielą Palmową, 13 kwietnia 2019 roku. W programie: Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy o godz. 16:00 w Katedrze Białostockiej, a po niej, od godz. 17.00, spotkanie młodych w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku przy ul. Kościelnej 3. W trakcie tego spotkanie będzie między innymi: Koncert zespołu „Good God”, konferencja, poczęstunek oraz modlitwa połączona z możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Zakończenie ok. godz. 21.00.