Wierzę w Kościół Chrystusowy - Rok Duszpasterski 2022/2023

Rekolekcje dla małżeństw niesakramentalnych

Opublikowano 3 marca 2018 przez użytkownika Parafia w kategorii Aktualności
Zaktualizowano 3 marca 2018

Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na wielkopostne rekolekcje związków niesakramentalnych pt. „Kto będzie zbawiony?” 11 i 12 marca 2017 roku w dolnym kościele pw. Ducha Świętego w Białymstoku. W programie: 11 marca /niedziela/ godz. 17.00 niedzielna Eucharystia z nauką rekolekcyjną i konferencja, 12 marca /poniedziałek/ godz. 18.00 adoracja krzyża z nauką rekolekcyjną. Rekolekcje prowadzi ks. Bogusław Urban.

Plakaty o rekolekcjach zostały przekazane na półki parafii w Kurii.

Comiesięczne spotkania związków niesakramentalnych odbywają się w 2 niedzielę miesiąca o godz. 17.00.

z chrześcijańskim pozdrowieniem

  1. Józef Kozłowski

Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin