Ogłoszenia z dn. 16.10.2024

1. Tygodniowa lista posług jest udostępniania podczas spotkania. Mamy do dyspozycji kilka miesięcy i 14 rodzajów posług w tygodniu.
  2. Nadal rozważamy książeczkę  „31 dni z Maryją”  trzymając się daty dnia (15-go czytamy rozważania z 15-go). Od listopada zaczniemy 12-tygodniowe rozważania podręcznika „Szkoła życia we Wspólnocie”.
  3. Gdyby ktoś jeszcze chciał się zobowiązać do godzinnych, nocnych adoracji „Pierwszoczwartkowych” od 7 listopada 2024 do 1 maja 2025 w godz. 19:00 – 24:00 w intencji wynagradzającej i przyszłorocznych Parafialnych Misji Świętych to lista leży na pierwszej ławce. Podejmując się tego zobowiązania musimy pamiętać, że jednym wpisem zapisujemy się na SIEDEM adoracji, a w przypadku niemożności przyjścia osobiście mamy zorganizować zastępstwo w nasze miejsce.
  4. Bal Wszystkich Świętych – na chwilę obecną najbardziej potrzeba kilku osób do pomocy przy dekorowaniu korytarza (najprawdopodobniej w piątek za tydzień tj. 25 października lub w sobotę 26 października). Jeśli ktoś ma pomysł na ozdoby to … może się wykazać – byle były w niebiańskim klimacie 😀
  5. Przypominam, że po każdym spotkaniu, w Domu Parafialnym można poprosić naszą Diakonię Miłosierdzia o modlitwę wstawienniczą.