Ogłoszenia z dn. 9.10.2024

1. W tym miesiącu rozważamy codziennie książeczkę  „31 dni z Maryją”  trzymając się daty dnia (9-go czytamy rozważania z 9-go). Od listopada zaczniemy 12-tygodniowe rozważania podręcznika „Szkoła życia we Wspólnocie”.
  2. Gdyby ktoś jeszcze chciał się zobowiązać do godzinnych, nocnych adoracji „Pierwszoczwartkowych” od 7 listopada 2024 do 1 maja 2025 w godz. 19:00 – 24:00 w intencji wynagradzającej i przyszłorocznych Parafialnych Misji Świętych to lista leży podczas spotkań na pierwszej ławce. Podejmując się tego zobowiązania musimy pamiętać, że jednym wpisem zapisujemy się na SIEDEM adoracji, a w przypadku niemożności przyjścia osobiście mamy zorganizować zastępstwo w nasze miejsce.
  3. Przypominam o stronie https://jestemprzyjacielemoblubienca.pl/, na której znajdują się ogłoszenia „centralne” i regionalne, konferencje do wielu podręczników, nagrania z różnych rekolekcji oraz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące Wspólnoty itd.
  4. Dzień Skupienia w Sokółce (19 października). Jeszcze za tydzień będziemy zbierać po 50 zł od wszystkich, którzy się zapisali. Proszę też o dopisanie do listy kto będzie dysponował wolnymi miejscami i iloma, ponieważ transport organizujemy sami we własnym zakresie.
  5. Bal Wszystkich Świętych – nasza chrześcijańska odpowiedź na Halloween – odbędzie się 27 października 2024 roku (niedziela) w SP nr 31 przy ulicy Żurawiej w godz. 16:00 – 18:00. Będziemy potrzebować kilku osób w sobotę 26 października do dekoracji korytarzy, w niedzielę ok. 15:00 do przygotowania stołów i w niedzielę 27 października ok. 18:00 do sprzątania po Balu. Jeśli ktoś zechciałby przygotować jakieś ciasta – zapraszamy J)).
  6.  W najbliższą sobotę (12 października) zapraszam gorąco na godzinę 9:00 do włączenia się w jesienne porządki wokół kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę 13 października odbędzie się ostatnia w tym roku procesja Fatimska. Niech nas nie zabraknie J.
  8.  W ramach Diakonii Miłosierdzia, po każdym spotkaniu oferujemy modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy będzie potrzebował. Osoby obmadlane mogą – ale nie muszą – podać intencję, w której proszą o modlitwę. Modlitwa będzie miała miejsce w kaplicy Domu Parafialnego, po spotkaniu formacyjnym.