1. Kochani, od czwartku 6 czerwca rozważamy rozdział 28 Ewangelii wg św. Mateusza.  OSTATNI.
  2. Serdecznie zapraszamy całą Prowincję Białostocką WPO na dziękczynną Mszę Świętą 22 czerwca 2024 godz. 12:00, par. Św. Antoniego Padewskiego w Niewodnicy Kościelnej. Po mszy zapraszamy na turniej piłki nożnej , zabawy, tańce, grill i ognisko.

Przypominam o jak najszybszym wypełnieniu ankiety rozesłanej do animatorów e-mailem.

  •  14 czerwca (piątek), o godzinie 19:00 odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu formacji online poświęcone roli animatora. WSZYSTKICH ANIMATORÓW proszę o udział w tym spotkaniu, ale zachęcam do uczestnictwa wszystkich ze Wspólnoty.

Link do spotkania będzie umieszczony w ogłoszeniach za tydzień , jak również przesłany do animatorów e-mailem pod koniec tygodnia. Wystarczy w przyszły piątek, tuż przed 19:00, kliknąć w link i za pomocą zooma uruchomić spotkanie. Więcej szczegółów prześlę w e-mailu.

  • Mamy serdeczne zaproszenie z Regionu do parafii św. Apostołów Piotra i Pawła na 10.06.2024 (o godz. 17:30 przywitanie relikwii bł. rodziny Ulmów, a po nim Msza święta i czuwanie zakończone Apelem Jasnogórskim) oraz na 18 czerwca (o godz. 18:00 Msza Święta, a po niej Wieczór Uwielbienia).
  • Prosimy o modlitwę w intencji przyszłorocznych Misji Parafialnych oraz Zespołu przygotowawczego, aby jak najwierniej zrealizował plan Boga.