1. Kochani, skończyliśmy czytanie Ewangelii wg Św. Mateusza. Zachęcamy, by trwać w jej rozważaniu, powracać do fragmentów, które nas dotknęły albo których nie rozumieliśmy i prosić o pomoc Ducha Świętego, abyśmy odczytali z nich wolę Boga i mogli za nią podążać. 
  • Od jutra, przez cały okres wakacji (do października 2024 r.) rozważamy SŁOWO Z DNIA tj. czytania, psalm, Ewangelię. Dużą pomocą w rozważaniach może być dla nas książka ks. Krzysztofa Wonsa „Modlitwa Ewangelią na każdy dzień” tom III i IV
  • We czwartek 13 czerwca odbędzie się kolejna procesja fatimska. Zachęcam do udziału i przypominam o podjętych posługach.
  • 14 czerwca (piątek), o godzinie 19:00 odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu formacji online poświęcone roli animatora. WSZYSTKICH ANIMATORÓW proszę o udział w tym spotkaniu, ale zachęcam do uczestnictwa wszystkich ze Wspólnoty.

Link do spotkania został przesłany do animatorów e-mailem. Wszystkich chcących wziąć udział w spotkaniu proszę o kontakt ze swoim animatorem.

  • ZA TYDZIEŃ, 19 czerwca odbędzie się nasze ostatnie spotkanie w roku formacyjnym 2023/2024. Rozpoczniemy Mszą świętą w duchu wdzięczności za miniony czas, po czym udamy się do ogrodu parafialnego. Tradycyjnie przynosimy ze sobą koszyczki z mięsiwem lub słodką przekąską, natomiast napoje, pieczywo, sztućce i talerzyki będą zapewnione na miejscu.
  • Serdecznie zapraszamy całą Prowincję Białostocką WPO na dziękczynną Mszę Świętą 22 czerwca 2024 godz. 12:00, par. Św. Antoniego Padewskiego w Niewodnicy Kościelnej. Wierzę, że poodsyłaliśmy ankiety.
  • Mamy również serdeczne zaproszenie z Regionu na 18 czerwca do wzięcia udziału w Wieczorze Uwielbienia, który odbędzie się w Zabłudowie, w par. Św. Apostołów Piotra i Pawła, po Mszy świętej wieczornej.
  • Niezmiennie prosimy o modlitwę w intencji przyszłorocznych Misji Parafialnych oraz Zespołu przygotowawczego, aby jak najwierniej zrealizował plan Boga.