1. Od czwartku 9 maja rozważamy rozdział 24 Ewangelii wg św. Mateusza.
  2. Przypominam, że – tak jak było to zaplanowane w kalendarium – w dniach 17 – 18 maja br odbędzie się nasz wyjazdowy weekend Skupienia w Surażu. Osoby jeszcze nie zapisane bardzo proszę o zgłaszanie swojego udziału do niedzieli 12 maja. Zgłaszać się można do animatora lub bezpośrednio do Matyldy.

– wyjeżdżamy w piątek 17 maja 2024 spod kościoła Chrystusa Króla o godz. 17:00

– kończymy w sobotę Mszą Świętą w godzinach popołudniowych (15:00 – 16:00)

– transport organizujemy sami – osoby, które miałyby wolne miejsca w samochodach proszę o wpisywanie ilości wolnych miejsc na liście

– koszt wyjazdu (kolacja w piątek, nocleg, śniadanie i obiad w sobotę) – 150 zł od osoby; pościel – ok 10 zł. PRZYPOMINAM, żeby na wierzch spakować kapcie J

Można zabrać ze sobą małżonka nie należącego do Wspólnoty lub też osobę, którą chcemy do naszej Wspólnoty zaprosić. Będzie to dobry czas, aby móc się lepiej poznać i zaprzyjaźnić prywatnie.

Pamiętajmy, że Dni Skupienia  – tak jak kursy – są elementem naszej formacji w tej Wspólnocie.

  • W najbliższy poniedziałek tj 13 maja rozpoczynamy procesje fatimskie. Tradycyjnie – potrzebujemy 5 osób: jednej do przeczytania rozważań i poprowadzenia pierwszego dziesiątka różańca i czterech do niesienia lampionów. Osoby chętne proszę o wpisywanie się na listę leżącą podczas spotkania na pierwszej ławce.
  • Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy podjęli się modlitwy za bierzmowanych. Możemy też dodatkowo ofiarować post w ich intencji lub inne uczynki miłe Bogu.
  •  Proszę Was  o modlitwę w intencji przyszłorocznych Misji Parafialnych oraz Zespołu przygotowawczego, aby jak najwierniej zrealizował plan Boga.