1. Kochani, ponieważ w najbliższą środę w ramach spotkania będziemy przygotowywać ołtarz na Boże Ciało i tradycyjnego spotkania nie będzie – od czwartku 23 maja rozważamy rozdział 26 i 27 Ewangelii wg św. Mateusza. NAJBLIŻSZE SPOTKANIE (i jedno z końcowych) ODBĘDZIE SIĘ 5 CZERWCA.
  2. Serdecznie zapraszamy całą Prowincję Białostocką WPO ( z rodzinami) na dziękczynną Mszę Świętą 22 czerwca 2024 godz. 12:00, par. Św. Antoniego Padewskiego w Niewodnicy Kościelnej. Po mszy zapraszamy na turniej piłki nożnej , zabawy, tańce, grill i ognisko.

Jeśli w naszej wspólnocie są mężczyźni, którzy chcieliby rozegrać mecz piłki nożnej na zakończeniu roku formacyjnego, które jest planowane  22 czerwca w Niewodnicy – proszę o zgłaszanie się do animatora lub bezpośrednio do Matyldy do dnia 29 maja br. Proszę również o informację kto wybiera się tego dnia z małymi dziećmi. Bardzo zależy nam, aby był to dzień rodzinny i wspólnotowy, dlatego zapraszamy całe rodziny ( w miarę możliwości).

  • Prosimy o modlitwę w intencji przyszłorocznych Misji Parafialnych oraz Zespołu przygotowawczego, aby jak najwierniej zrealizował plan Boga.

Mamy przyjemność ogłosić NOWY Kurs Symeon i Anna

Kiedy? 15.06.2024r (sobota)

Start 9:00 do 17:30

Gdzie? Parafia p.w. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku

Ofiara: dobrowolna

Zapisy: telefonicznie przez SMS lub mailem

Opis: Jak zapewnił papież Franciszek podczas pierwszego Światowego Dnia Dziadków i Osób Starszych – Bóg jest zawsze wiernie z człowiekiem: „Ja jestem z tobą przez wszystkie dni”(Mt 28,20).

W czasie tych rekolekcji, na przykładzie historii biblijnych postaci – Symeona i Anny, będziesz mógł skonfrontować swoje myślenie o starzeniu się z tym, do czego powołuje Cię Bóg jako człowieka w starszym wieku.

Bóg zaprasza Cię, abyś na nowo ofiarował swoje życie i starzenie się Jego miłosiernej Opatrzności.

Zapraszamy

#BSNE #KURSSYMEONIANNA