1. Od czwartku 16 maja rozważamy rozdział 25 Ewangelii wg św. Mateusza.
  2. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
  3. BSNE, w dniach 24 – 26 czerwca br organizuje pielgrzymkę do Pragi i Sanktuariów Dolnego Śląska (Wrocław, Wambierzyce, Krzeszów). Koszt – 1150 zł. Szczegóły i zapisy u ks. Tomasza Kozłowskiego tel. 502-958-945.
  4. Serdecznie zapraszamy całą Prowincję Białostocką WPO na dziękczynną Mszę Świętą 22 czerwca 2024 godz. 12:00, par. Św. Antoniego Padewskiego w Niewodnicy Kościelnej. Po mszy zapraszamy na turniej piłki nożnej , zabawy, tańce, grill i ognisko.
  5. Prosimy o modlitwę w intencji przyszłorocznych Misji Parafialnych oraz Zespołu przygotowawczego, aby jak najwierniej zrealizował plan Boga.

Mamy przyjemność ogłosić NOWY Kurs Symeon i Anna

Kiedy? 15.06.2024r (sobota)

Start 9:00 do 17:30

Gdzie? Parafia p.w. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku

Ofiara: dobrowolna

Zapisy: telefonicznie przez SMS lub mailem

Opis: Jak zapewnił papież Franciszek podczas pierwszego Światowego Dnia Dziadków i Osób Starszych – Bóg jest zawsze wiernie z człowiekiem: „Ja jestem z tobą przez wszystkie dni”(Mt 28,20).

W czasie tych rekolekcji, na przykładzie historii biblijnych postaci – Symeona i Anny, będziesz mógł skonfrontować swoje myślenie o starzeniu się z tym, do czego powołuje Cię Bóg jako człowieka w starszym wieku.

Bóg zaprasza Cię, abyś na nowo ofiarował swoje życie i starzenie się Jego miłosiernej Opatrzności.

Zapraszamy

#BSNE #KURSSYMEONIANNA