1. Kochani! Dziękuję za Waszą obecność i zaangażowanie w czasie Triduum Paschalnego.
  2. Od czwartku  4 kwietnia rozważamy rozdział 19 Ewangelii wg św. Mateusza.
  3. Bardzo proszę o zatroszczenie się o nasze cotygodniowe i całotygodniowe posługi. Lista krąży podczas spotkań.
  4. Jałmużna Wielkopostna 2024. Tegoroczna jałmużna wielkopostna w wysokości 1630 zł zostanie przeznaczona na budowę hospicjum dla dzieci w Białymstoku. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.
  5. W dniach 20 – 21 kwietnia 2024 odbędą się rekolekcje z siostrą Tomaszą O SAKRAMENCIE SPOWIEDZI (miejsce: par. św. Kazimierza Królewicza). Wszystkie osoby, które się zapisały proszę o zapoznanie się z planem rekolekcji (podczas spotkań leży na pierwszej ławce) i POTWIERDZENIE udziału. Proszę też o zaznaczenie przy swoim nazwisku jaką opcję „żywieniową” się wybiera (posiłek zwykły, wegetariański, bez glutenu, bez posiłku). Koszt to 25 zł bez posiłku i 65 zł z obiadem i kolacją w sobotę. Pieniądze proszę wpłacać do mnie (BEZ RESZTY!!!). Można się jeszcze dopisać….
  6. CHORĄGIEW. Kochani! Podczas tegorocznej procesji rezurekcyjnej po raz pierwszy pojawiła się nasza Wspólnotowa chorągiew. W tym miejscu pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim jej fundatorom i osobom zaangażowanym w jej zaistnienie oraz Przyjaciołom Oblubieńca, którzy ją nieśli podczas procesji rezurekcyjnej. Niech Wasza przyjaźń z Jezusem się wzmacnia każdego dnia!
  7. Przypominam, że zbliża się nasz wyjazdowy weekend skupienia w Surażu ;P 17-18 maja. Koszt 150 zł (w tym kolacja w piątek i śniadanie + obiad w sobotę). Planujcie ;P
  8. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
  9. Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego.
  10.  Proszę Was  o modlitwę w intencji przyszłorocznych Misji Parafialnych oraz Zespołu przygotowawczego, aby jak najwierniej zrealizował plan Boga.