1. Od czwartku  18 kwietnia rozważamy rozdział 21 Ewangelii wg św. Mateusza.
  2. UWAGA! Bardzo proszę o Waszą obecność za tydzień tj. 24 kwietnia, ponieważ za 2 tygodnie będzie długi weekend i nie będzie spotkania, a dobrze by było jeszcze przed nim co-nieco poustalać.
  3. Wszystkie osoby, które się zapisały na rekolekcje z siostrą Tomaszą O SAKRAMENCIE SPOWIEDZI (w najbliższy weekend, par. św. Kazimierza Królewicza). proszę o zapoznanie się z planem rekolekcji. Jeśli ktoś nie ma transportu to proszę o kontakt – pouzgadniamy między sobą kto kogo i skąd może zabrać. Jest też prośba o DWA CIASTA.

W sobotę w miarę możliwości prosimy o parkowanie pod Stokrotką,  przychodnią lub rzemieślnikiem, ponieważ o 18.00 w górnym kościele będzie Bierzmowanie. Zachęcamy do przyniesienia swoich kubków termicznych na kawę. 

  • W dniach  09 -12 maja 2024r. w par. Zmartwychwstania Pańskiego odbędzie się kurs Łazarz  (kurs modlitwy wstawienniczej). Zapraszam do zapisów na stronie rekolekcje.bialystok.pl    ( osoby zgłaszające się na kurs powinny mieć  zgodę Administratora).
  • W dniach17-18 maja 2024 odbędzie się nasz wyjazdowy weekend skupienia w Surażu ;P. Koszt to 150 zł (w tym kolacja w piątek i śniadanie + obiad w sobotę). Od dziś można się już wpisywać na listy, wykładane podczas środowych spotkań. Na listę możemy również wpisać osobę spoza Wspólnoty, którą chcielibyśmy zapoznać z naszą Wspólnotą lub też obdarować czasem wyciszenia i głębszej formacji J
  • W dalszym ciągu proszę Was o modlitwę w intencji przyszłorocznych Misji Parafialnych oraz Zespołu przygotowawczego, aby jak najwierniej zrealizował plan Boga.