1. Od czwartku  11 kwietnia rozważamy rozdział 20 Ewangelii wg św. Mateusza.
  2. Wszystkie osoby, które się zapisały rekolekcje z siostrą Tomaszą O SAKRAMENCIE SPOWIEDZI (w dniach 20 – 21 kwietnia 2024, par. św. Kazimierza Królewicza). proszę o zapoznanie się z planem rekolekcji (leży na spotkaniu na pierwszej ławce) Pieniądze – 65 zł proszę wpłacać do mnie (BEZ RESZTY!!!) na najbliższym spotkaniu.
  3. Przypominam, że zbliża się nasz wyjazdowy weekend skupienia w Surażu ;P 17-18 maja. Koszt 150 zł (w tym kolacja w piątek i śniadanie + obiad w sobotę). Planujcie swoją obecność ;P
  4. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
  5. Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego.
  6.  Proszę Was  o modlitwę w intencji przyszłorocznych Misji Parafialnych oraz Zespołu przygotowawczego, aby jak najwierniej zrealizował plan Boga.