1. Od czwartku 7 marca rozważamy rozdział 16 Ewangelii wg św. Mateusza.
  2. W najbliższy piątek tj. 8 marca nasza Wspólnota prowadzi Drogę Krzyżową. Osoby, które na spotkaniu pobrały kartki z rozważaniami proszę o przyniesienie ich ze sobą w piątek 8 marca.
  3. Jałmużna Wielkopostna 2024. Tegoroczny cel zostanie rozeznany na radzie regionu, która podejmie decyzję czy pieniądze zostaną przekazane osobom potrzebującym czy na wsparcie dzieł Kościoła (rozpatrywane będą potrzeby różnego rodzaju np. pomoc mediom katolickim). Jałmużnę będziemy zbierać  jeszcze dziś i za tydzień.
  • Zaproszenie na rekolekcje „Przysięga Małżeńska”. W imieniu Prowincji Warszawskiej serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w rekolekcjach „Przysięga Małżeńska”, które odbędą się w terminie 24 – 26 maja 2024. w Ożarowie Mazowieckim. Zaproszenie jest skierowane również do małżeństw spoza wspólnoty, w związku z tym zachęcamy do przekazywania zaproszenia swoim znajomym.

Zapisy: https://przyjacieleoblubienca.pl/projekty/malzenstwa

  • Przypominam, że na dni 20 – 21 kwietnia 2024 planowane są również rekolekcje z siostrą Tomaszą O SAKRAMENCIE SPOWIEDZI (miejsce: par. św. Kazimierza Królewicza). Lista z zapisami jest wykładana podczas spotkań na pierwszej ławce.
  • Bardzo proszę o zatroszczenie się o nasze cotygodniowe i całotygodniowe posługi.
  • Proszę Was  o modlitwę w intencji przyszłorocznych Misji Parafialnych oraz Zespołu przygotowawczego, aby jak najwierniej zrealizował plan Boga.