1. Kochani! Przez najbliższe dwa tygodnie środowych konferencji i naszych spotkań NIE BĘDZIE. Przez ten czas będziemy rozważać rozdziały 17 i 18 Ewangelii wg św. Mateusza oraz Słowo z dnia. Do konferencji i spotkań wracamy po Świętach tj. we środę 3 kwietnia 2024.
  2. Zaproszenie na rekolekcje „Przysięga Małżeńska”, które odbędą się w terminie 24 – 26 maja 2024. w Ożarowie Mazowieckim. Zaproszenie jest skierowane również do małżeństw spoza wspólnoty, w związku z tym zachęcamy do przekazywania zaproszenia swoim znajomym.   Zapisy: https://przyjacieleoblubienca.pl/projekty/malzenstwa
  3. Przypominam, że na dni 20 – 21 kwietnia 2024 planowane są również rekolekcje z siostrą Tomaszą O SAKRAMENCIE SPOWIEDZI (miejsce: par. św. Kazimierza Królewicza). Lista z zapisami jest wykładana podczas spotkań na pierwszej ławce.
  4. W związku ze zbliżającym się Wielkim Tygodniem informuję o dyżurach adoracyjnych naszej Wspólnoty oraz o dyżurach indywidualnych w Wielki Piątek.

Nasza Wspólnota dyżuruje w następujących godzinach:

WIELKI CZWARTEK I WIELKI PIĄTEK w godz. 21:00 – 21:30

WIELKA SOBOTA w godz. 13:00 – 14:00

Zapraszamy też do indywidualnej adoracji w Wielki Piątek od godz. 09:00 do 17:30.  

  • Proszę Was  o modlitwę w intencji przyszłorocznych Misji Parafialnych oraz Zespołu przygotowawczego, aby jak najwierniej zrealizował plan Boga.