1. Od czwartku rozważamy rozdział 15 Ewangelii wg św. Mateusza.
  2. W przyszły piątek tj. 8 marca nasza Wspólnota prowadzi Drogę Krzyżową. W tym roku rozważania przygotowała Beatka Korbolewska. Osoby, które na spotkaniu pobrały kartki z rozważaniami proszę o przyniesienie ich ze sobą w piątek 8 marca.
  3. Jałmużna Wielkopostna 2024. Tegoroczny cel zostanie rozeznany na radzie regionu, która podejmie decyzję czy pieniądze zostaną przekazane osobom potrzebującym czy na wsparcie dzieł Kościoła (rozpatrywane będą potrzeby różnego rodzaju np. pomoc mediom katolickim). Jałmużnę będziemy zbierać przez najbliższe 3 spotkania (włącznie z dzisiejszym).
  • Zaproszenie na rekolekcje „Przysięga Małżeńska”. W imieniu Prowincji Warszawskiej serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w rekolekcjach „Przysięga Małżeńska”, które odbędą się w terminie 24 – 26 maja 2024. w Ożarowie Mazowieckim. Zaproszenie jest skierowane również do małżeństw spoza wspólnoty, w związku z tym zachęcamy do przekazywania zaproszenia swoim znajomym.

Może sobie myślisz, już raz wypowiedziałeś przysięgę małżeńską i wiesz jak żyć według niej, to po co te rekolekcje? A choćby po to, żebyś mógł pogłębić swoją wiedzę, ale także zweryfikować, co udało Ci się już wprowadzić w życie małżeńskie, a co być może umknęło. Rekolekcje są zaproszeniem do Szkoły tańca, w której to sam Bóg jako najlepszy „Mistrz” będzie pokazywał nam kolejne kroki, ucząc nas jedności i bliskości małżeńskiej, a także jak wprowadzić te kroki w codzienne życie. 

Zapisy: https://przyjacieleoblubienca.pl/projekty/malzenstwa

  • Przypominam, że na dni 20 – 21 kwietnia 2024 planowane są również rekolekcje z siostrą Tomaszą O SAKRAMENCIE SPOWIEDZI (miejsce: par. św. Kazimierza Królewicza). Lista z zapisami jest wykładana podczas spotkań na pierwszej ławce.
  • Bardzo proszę o zatroszczenie się o nasze cotygodniowe i całotygodniowe posługi.
  • W tym tygodniu rozpoczął pracę Zespół przygotowawczy misji parafialnych, planowanych na maj 2025. Obejmijmy to dzieło modlitwą prosząc o prowadzenie Ducha Świętego, by wszystko, co się wydarzy było zgodne z Bożą wolą.