1. W tym tygodniu rozważamy rozdział 12 Ewangelii wg św. Mateusza, wracając myślami do tego co już przeczytane. Szczególnie pomiędzy mowami Jezusa.
  2. W terminie 8 – 10 marca 2024 będzie organizowany Kurs KAMCH. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału szczególnie te osoby, które chciałyby uporządkować swoją modlitwę osobistą i bardziej się włączyć w modlitwę Wspólnotową. Osoby chętne proszę o wpisywanie się na listę wyłożoną podczas spotkań na pierwszej ławce.
  3. Na kwiecień – a dokładnie 20 – 21 kwietnia 2024 planowane są również rekolekcje z siostrą Tomaszą O SAKRAMENCIE SPOWIEDZI (miejsce: par. św. Kazimierza Królewicza). Potrzebujemy wstępnej deklaracji udziału, żeby móc określić na ile osób ma być sala, dlatego jeszcze za tydzień tj. 7 lutego będziemy zbierać wpisy, które przekażemy do Regionu.
  4. Bardzo proszę o zatroszczenie się o nasze cotygodniowe i całotygodniowe posługi. Lista już krąży. I TU UWAGA! Bardzo dziękuję osobom, które wpisały się na dyżur 14 lutego, ale z racji, że będzie to Środa Popielcowa to msza ta została ujęta w grafiku lektorów i nasza Wspólnota nie będzie wtedy miała posługi. Stąd moja prośba (o ile to możliwe) – bardzo proszę, żeby osoby, które się wpisała do tej posługi „przepisały się” na kolejny tydzień tj. 21 lutego 2024.
  5. Jak co roku – styczniowa kolekta zbierana we wspólnotach przekazywana jest w całości na funkcjonowanie biura naszej Wspólnoty. Pracownicy biura z góry dziękują za wszelkie wpłaty, dzięki którym mogą podejmować wiele działań na rzecz wspólnoty.
  6. Jeżeli dzieło Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca jest bliskie Twojemu sercu – możesz przekazać 1,5% na: NR KRS*: 0000309499       Cel szczegółowy: Przyjaciele Oblubieńca       Numer KRS  – Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl (koniecznie wpisz nazwę tej organizacji wypełniając swój PIT), dzięki której zbieramy 1,5% podatku. Informacja o 1,5 % znajduje się również na naszej stronie internetowej https://przyjacieleoblubienca.pl/darowizna (zakładka darowizna).
  7. UWAGA! Nastąpiła zmiana w naszym kalendarzu wydarzeń i „Niedziela Ciastkowa” została przesunięta o tydzień wcześniej tj. na 4 lutego 2024 (NAJBLIŻSZA NIEDZIELA). Nasz dyżur przypada po mszy o godzinie 12:00 i różańcu. Potrzebujemy kilku osób do zaopiekowania się gośćmi i pomocy w uprzątnięciu sali. Osoby chętne proszę o zgłaszanie się do Matyldy.