1. W tym tygodniu rozważamy rozdział 10 Ewangelii wg św. Mateusza. W konferencjach wracamy do tekstu już wczytanego w głowie, a Ewangelię czytamy dalej, wracając myślami do tego co już przeczytane. Szczególnie pomiędzy mowami Jezusa.
  2. Jak co roku – styczniowa kolekta zbierana we wspólnotach przekazywana jest w całości na funkcjonowanie biura naszej Wspólnoty. Pracownicy biura z góry dziękują za wszelkie wpłaty, dzięki którym mogą podejmować wiele działań na rzecz wspólnoty.
  3. Jak co roku rozliczamy się z Urzędem Skarbowym i przekazujemy 1,5% swojego podatku na różne cele.   Jeżeli dzieło Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca jest bliskie Twojemu sercu – możesz przekazać 1,5% na: NR KRS*: 0000309499                                Cel szczegółowy: Przyjaciele Oblubieńca       Numer KRS  – Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl (koniecznie wpisz nazwę tej organizacji wypełniając swój PIT), dzięki której zbieramy 1,5% podatku. Informacja o 1,5 % znajduje się również na naszej stronie internetowej https://przyjacieleoblubienca.pl/darowizna (zakładka darowizna).
  4. Bardzo proszę o zatroszczenie się o nasze cotygodniowe i całotygodniowe posługi. Lista krąży podczas spotkań.
  5. W dniach 1 – 4 lutego w par. św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku odbędzie się kurs  modlitwy wstawienniczej Łazarz. Zapisy na stronie https://rekolekcje.bialystok.pl/?p=514