1. W tym tygodniu rozważamy rozdział 9 Ewangelii wg św. Mateusza. Ponieważ wskazywane rozdziały NIE ZAWSZE będą się pokrywać z tematami konferencji, to przekazuję małą podpowiedź jak się w tym nie pogubić: „W konferencjach wracamy do tekstu już wczytanego w głowie, a Ewangelię czytamy dalej, wracając myślami do tego co już przeczytane. Szczególnie pomiędzy mowami Jezusa.”
  2. Jak co roku – styczniowa kolekta zbierana we wspólnotach przekazywana jest w całości na funkcjonowanie biura naszej Wspólnoty w Lublinie. Pracownicy biura z góry dziękują za wszelkie wpłaty, dzięki którym mogą podejmować wiele działań na rzecz wspólnoty.
  3. Również jak co roku rozliczamy się z Urzędem Skarbowym i przekazujemy 1,5% swojego podatku na różne cele.   Jeżeli dzieło Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca jest bliskie Twojemu sercu – możesz przekazać 1,5% na: NR KRS*: 0000309499                                Cel szczegółowy: Przyjaciele Oblubieńca       Numer KRS  – Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl (koniecznie wpisz nazwę tej organizacji wypełniając swój PIT), dzięki której zbieramy 1,5% podatku. Informacja o 1,5 % znajduje się również na naszej stronie internetowej https://przyjacieleoblubienca.pl/darowizna (zakładka darowizna).
  4. W dniach 1 – 4 lutego 2024 w par. św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku odbędzie się kurs  modlitwy wstawienniczej Łazarz. Zapisy na stronie https://rekolekcje.bialystok.pl/?p=514