1. Dzień Skupienia naszej Wspólnoty odbędzie się w naszym Domu Parafialnym 9 grudnia 2023 (najbliższa sobota). Zaczynamy o godzinie 9:30, przerwa obiadowa będzie o godz. 13:00 (koszt obiadu to 32 zł), a zakończymy Mszą świętą około 15:00. Konferencje poprowadzi ks. Łukasz Ruminowicz. W ramach spotkania przewidziane są przerwy „kawowe”. Pieniądze za obiady wpłacamy do Ani Wiszniewskiej na spotkaniu lub 9 grudnia rano.

Przypominam, że Dni Skupienia  – tak jak kursy – są elementem naszej formacji w tej Wspólnocie.

  • 13 grudnia, po mszy wieczornej, w ramach spotkania idziemy na godz. 19:00 na spektakl DON CAMILLO w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Białymstoku, ul. Warszawska 46. Aula św. Jana Pawła II (wejście pod kaplicą). Mamy zarezerwowanych ok. 20 miejsc.
  • 20 grudnia, po mszy wieczornej, w ramach spotkania będziemy przygotowywać kościół do Świąt Bożego Narodzenia. Potrzebujemy wielu rąk…
  • 27 grudnia, po mszy wieczornej spotykamy się w Domu Parafialnym na wspólnym świętowaniu / kolędowaniu przy herbatce i ciastku (możemy przynieść mały „gościniec” jeśli nam został po Świętach J ).
  • Do klasycznych spotkań formacyjnych wracamy 3 stycznia 2023.
  • Do 3 stycznia 2024 – ze względu na bogactwo treści i okres przedświąteczny –  rozważamy rozdział 5 Ewangelii wg św. Mateusza, cały rozdział 6 i 7, NIE ZAPOMINAJĄC O SŁOWIE Z DNIA!