1. Kochani, w związku z tym, że w przyszłą środę, 22 listopada 2023 będziemy obchodzić rocznicę poświęcenia naszego kościoła i będziemy w trakcie Nowenny przed uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata (przed nami też 40-godzinne Nabożeństwo) – tego dnia po mszy NIE BĘDZIE SPOTKANIA FORMACYJNEGO. Najbliższa konferencja i spotkanie Wspólnoty odbędzie się 29 listopada 2023.
  2. Przez najbliższe dwa tygodnie, w ramach rozważań będziemy nadal zgłębiać „Dziewięć błogosławieństw”, a dokładniej cztery kolejne błogosławieństwa: czwarte, piąte, szóste, i siódme  czyli fragment Ewangelii Mt 5,6-9.
  3. Przypominam, że spotkanie formacyjne scholi odbędzie się 4 grudnia, ponieważ w najbliższy poniedziałek (20 listopada) nasza schola będzie się jeszcze przygotowywać do Wieczoru Uwielbienia, który odbędzie się w naszej parafii w sobotę za tydzień tj. 25 listopada 2023 po Mszy świętej wieczornej i konferencji.
  4. Powoli planujcie już sobie wolne na nasz Dzień Skupienia 9 grudnia ;P Pamiętajmy, że Dni Skupienia  – tak jak kursy – są elementem naszej formacji w tej Wspólnocie.