1. Kochani, ZA TYDZIEŃ 1 listopada konferencji ani spotkania NIE BĘDZIE. Spotykamy się dopiero 8 listopada. Przez najbliższe dwa tygodnie, w ramach rozważań będziemy zgłębiać rozdział 5, 1-12 czyli „Dziewięć błogosławieństw”.
  2. Bardzo proszę o troszczenie się o nasze cotygodniowe posługi. Wiem, że niektórym z nas ciężko jest wrócić po dłuższej przerwie do podjęcia się czegoś, co jest dla nas trudne, ale walka ze swoimi słabościami i podejmowanie trudu przemiany siebie z myślą o Bogu jest jednym z najpiękniejszych sposobów okazywania Bogu miłości.
  3. Mamy pierwszą korektę w naszym rocznym kalendarzu wydarzeń. Spotkanie formacyjne scholii odbędzie się 4 grudnia, a nie 20 listopada tak jak jest napisane w kalendarium. 20 listopada schola będzie intensywnie ćwiczyć przed Wieczorem Uwielbienia, który będzie zakończeniem Nowenny przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata, a który odbędzie się 25 listopada 2023 o godz. 19:00.  
  4. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zapisali się na sobotę 28 października na godz. 19:00 do dekoracji korytarzy na Bal Wszystkich Świętych. Widzimy się w SP 31 przy ul. Żurawiej, po Mszy świętej wieczornej.
  5. Nasza Wspólnota została poproszona o zorganizowanie Wieczornicy Patriotycznej 11 listopada 2023. Potrzebujemy kilku osób, które tego dnia pomogą odpowiednio udekorować dolny kościół, rozstawić znicze itp. Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie swoich pomysłów i/lub dyspozycyjności do Matyldy (e-mail madusza@wp.pl lub sms 505 188 268).

Błogosławionego tygodnia!