1. Kochani, przypominam, że w tym roku nie będziemy rozważać żadnego podręcznika, lecz żywe Słowo Boże – Ewangelię wg św. Mateusza. W związku z tym dobrze by było, żeby każdy z nas zaopatrzył się w zeszyt, w którym będzie zapisywał sigle (adresy) podawane w czasie konferencji przez naszego Pasterza jak również notował swoje własne przemyślenia będące owocem rozważań osobistych w ciągu tygodnia.
  2. W tym tygodniu rozważamy rozdziały 3, 4 i 5,1-12 Ewangelii wg św. Mateusza.
  3. Bal Wszystkich Świętych odbędzie się 29 października 2023 roku w SP nr 31 przy ulicy Żurawiej. Początek o godz. 16:00. Koniec około 18:00. Bal jest organizowany dla dzieci i młodzieży do ósmej klasy szkoły podstawowej. Będziemy potrzebować kilku osób w sobotę 28 października ok 19:00 do dekoracji korytarzy, w niedzielę ok. 15:00 do przygotowania stołów i w niedzielę 29 października ok. 18:00 do sprzątania po Balu. Z racji, że będą nam tez pomagać rodzice dzieci, to wystarczy nam po kilka osób do każdej posługi. Proszę o wpisywanie się na wyłożoną podczas spotkań listę.
  4. Sprawozdanie finansowe naszej Wspólnoty za rok 2022/2023 jest udostępnianie w czasie spotkania na pierwszej ławce. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z jego treścią.

  Warsztaty on-line ROZEZNAWANIE DUCHOWE

  Termin: piątek 27 października 2023, godz. 19:00 (online, na platformie Zoom)

  Temat: „ROZEZNAWANIE DUCHOWE – dla mniej lub bardziej początkujących”

  DLA KOGO? Członkowie wspólnot „Przyjaciele Oblubieńca”, którzy czują potrzebę pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu rozeznawania duchowego. Jesteś zaproszony szczególnie, jeśli myślisz, że jesteś za młody, za stary, zbyt głupi na korzystanie z daru rozeznawania duchowego albo przekonany, że do niczego nie jest Ci to potrzebne.

  Zapisy i szczegóły: https://forms.gle/pnBuowBDfUWx3CCE8