Kochani, ponieważ to nasze ostatnie spotkanie w takiej „pełnej” formie, to dziś będzie kilka informacji, które będą nas obowiązywać przez dłuższy czas:

  1. Od jutra tj. czwartku 1 czerwca aż do października przechodzimy w „tryb wakacyjny” czyli w ramach naszych dotychczasowych rozważań podręcznikowych będziemy rozważać Słowo z dnia (czytanie, psalm, Ewangelia) oraz fragmenty Ewangelii wg Św. Marka, które były omawiane podczas naszych środowych konferencji. Do podręcznika wracamy po wakacjach tj. w październiku 2023 i zaczniemy od rozdziału dziesiątego „Rabbi czy Rabbuni” – ale to już po wakacjach.
  2. We środę 7 czerwca w ramach spotkania formacyjnego będziemy przygotowywać ołtarz przed czwartkową procesją Bożego Ciała. Bardzo proszę, żeby pozostać po mszy i włączyć się do wspólnej modlitwy pracą..
  3. Za dwa tygodnie tj. 14 czerwca 2023 będziemy świętować zakończenie roku formacyjnego 2022/2023. Rozpoczniemy mszą świętą wieczorną o godzinie 18:00, po której udamy się do ogrodu parafialnego. Ze względu na wieczorną porę i indywidualne nawyki dietetyczne wielu z nas zachęcamy do przyniesienia własnych koszyczków. Może ktoś zechce przynieść ciasto?
  4. Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji na temat wakacyjnych spotkań Wspólnotowych w parafii MB Fatimskiej ani na temat dyżurów poszczególnych Wspólnot. Jeśli tylko takie informacje się pojawią, to postaram się Wam je przekazać (albo po mszy 7 czerwca albo 14 czerwca).
  5. Jesteście NIEZAWODNI! Dziękuję za Waszą hojność i otwartość serca na nasze prośby. Udało nam się zebrać naprawdę dużo. O szczegóły możecie pytać Anię Wiszniewską. WSZYSTKICH, którzy chcieliby jeszcze dołożyć swoją cegiełkę do Chorągwi naszej Wspólnoty i upamiętnić w ten sposób istnienie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca w parafii Chrystusa Króla bardzo prosimy o zgłaszanie się do Grażynki Żukowskiej. W tym miejscu pragnę gorąco podziękować osobom, które wpłaciły znaczące kwoty na ostatnim spotkaniu. Niech Bóg Wam wynagrodzi.
  6. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.

Jutro o 18:00 będziemy symbolicznie  obchodzić rocznice święceń naszych kapłanów. Wierzę, że nas na tej mszy nie zabraknie, a nasza wspólna modlitwa w Ich intencji przyniesie piękne owoce