1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług.
    2. Od czwartku 11 maja rozważmy Tydzień SIÓDMY podręcznika „BLISKO I DALEKO”.
    3. Dziś kończymy zapisy na wyjazdowy weekend Skupienia w Surażu za tydzień (19-20 maja):

– wyjazd w piątek 19 maja 2023 spod kościoła Chrystusa Króla o godz. 17:00

– kończymy w sobotę Mszą Świętą o godzinie 16:00

– transport organizujemy sami – osoby, które miałyby wolne miejsca w samochodach proszę o wpisywanie ilości wolnych miejsc na liście

– koszt wyjazdu (kolacja w piątek, nocleg, śniadanie i obiad w sobotę) – 100 zł od osoby; pościel – 10 zł.

Można zabrać ze sobą małżonka nie należącego do Wspólnoty lub też osobę, którą chcemy do naszej Wspólnoty zaprosić. Bardzo proszę o dopisywanie tych osób do naszej listy przy swoim nazwisku. Do soboty musimy zgłosić do Suraża liczbę chętnych.

Pamiętajmy, że Dni Skupienia  – tak jak kursy – są elementem naszej formacji w tej Wspólnocie.

1. W najbliższy weekend w naszej parafii będziemy obchodzić Dni Maryjne (w związku z sobotnim, pierwszym nabożeństwem fatimskim). Poprowadzi je o. Dariusz Galant z sanktuarium Matki Bożej w Kodniu. Rozpoczynamy w piątek (12.05) Mszą św. z kazaniem maryjnym o godz. 18.00. W sobotę, po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się pierwsza w tym roku fatimska procesja różańcowa wokół kościoła.

W związku z procesjami fatimskimi 13-go każdego miesiąca (do października włącznie) do każdej procesji potrzebujemy 1 osoby do przeczytania rozważań i poprowadzenia dziesiątka różańca oraz 4 osób do niesienia lampionów wokół figury czyli razem 5 osób.