1. Zapraszamy do wpisywania się na listę posług.
    2. Od czwartku 27 kwietnia, przez DWA TYGODNIE (ponieważ 3 maja nie mamy spotkania formacyjnego) rozważmy Tydzień SZÓSTY podręcznika „NAJLEPSZY PASTERZ – TROSZCZY SIĘ I CZUWA”.
    3. Przypominamy, że – tak jak było to zaplanowane w kalendarium – w dniach 19 – 20 maja br odbędzie się wyjazdowy weekend Skupienia w Surażu:

– wyjeżdżamy w piątek 19 maja 2023 spod kościoła Chrystusa Króla o godz. 17:00

– kończymy w sobotę Mszą Świętą o godzinie 16:00

– transport organizujemy sami – osoby, które miałyby wolne miejsca w samochodach proszę o wpisywanie ilości wolnych miejsc na liście

– koszt wyjazdu (kolacja w piątek, nocleg, śniadanie i obiad w sobotę) – 100 zł od osoby; pościel – 10 zł.

Można zabrać ze sobą małżonka nie należącego do Wspólnoty lub też osobę, którą chcemy do naszej Wspólnoty zaprosić. Bardzo proszę o dopisywanie tych osób do naszej listy przy swoim nazwisku. Będzie to dobry czas, aby móc się lepiej poznać i zaprzyjaźnić prywatnie

Pamiętajmy, że Dni Skupienia  – tak jak kursy – są elementem naszej formacji w tej Wspólnocie.

1. Ze względu na trwające prace, do pomocy w wiosennych porządkach, zapraszamy wszystkich na sobotę po długim weekendzie majowym tj. 6 maja. Zaczynamy ok. godziny 9:00. Mamy nadzieję, że wśród pracujących przy domu i w ogrodzie Pana nie zabraknie Przyjaciół Oblubieńca.
    2. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
    3. Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego.