1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług.
  2. Od czwartku 19 kwietnia rozważmy Tydzień PIĄTY podręcznika Studium Ewangelii św. Marka”: MOC WIARY.
  3. Pasterz, Administratorzy oraz członkowie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca przy parafii MB Fatimskiej serdecznie zapraszają na Jubileusz 10-lecia powstania Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca przy parafii MB Fatimskiej, który rozpocznie się Mszą Świętą 24 kwietnia 2023 r. o godz. 18:00 w kościele parafialnym Matki Bożej Fatimskiej w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego 15b.

  18:00 – Msza Święta pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Ciereszko

  19:00 – Modlitwa Uwielbienia

  20:00 – Agapa

  1. Kochani – jak było to zaplanowane w kalendarium – w dniach 19 – 20 maja br odbędzie się wyjazdowy weekend Skupienia w Surażu:

  – wyjeżdżamy w piątek 19 maja 2023 spod kościoła Chrystusa Króla o godz. 17:00

  – kończymy w sobotę Mszą Świętą o godzinie 16:00

  – transport organizujemy sami – osoby, które miałyby wolne miejsca w samochodach proszę o wpisywanie ilości wolnych miejsc na liście

  – koszt wyjazdu (kolacja w piątek, nocleg, śniadanie i obiad w sobotę) – 100 zł od osoby; pościel – 10 zł.

  Można zabrać ze sobą małżonka nie należącego do Wspólnoty lub też osobę, którą chcemy do naszej Wspólnoty zaprosić. Będzie to dobry czas, aby móc się lepiej poznać i zaprzyjaźnić prywatnie J

  Bardzo proszę o dopisywanie tych osób do naszej listy przy swoim nazwisku.  Pamiętajmy, że Dni Skupienia  – tak jak kursy – są też elementem naszej formacji w tej Wspólnocie.

  1. Ze względu na trwające prace, wiosenne porządki (do których jesteśmy wszyscy zaproszeni) zostają przełożone z najbliższej soboty 22 kwietnia na sobotę po długim weekendzie majowym tj. 6 maja. Mam nadzieję, że wśród pracujących przy domu i w ogrodzie Pana nie zabraknie Przyjaciół Oblubieńca.
  2. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
  3. Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego.