1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług.
  2. Od czwartku 13 kwietnia rozważmy Tydzień CZWARTY podręcznika Studium Ewangelii św. Marka”: NAUKA SŁUCHANIA SŁOWA.
  3. Pasterz, Administratorzy oraz członkowie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca przy parafii MB Fatimskiej serdecznie zapraszają na Jubileusz 10-lecia powstania Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca przy parafii MB Fatimskiej, który rozpocznie się Mszą Świętą 24 kwietnia 2023 r. o godz. 18:00 w kościele parafialnym Matki Bożej Fatimskiej w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego 15b.

18:00 – Msza Święta pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Ciereszko

19:00 – Modlitwa Uwielbienia

20:00 – Agapa

1. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
  2. Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego.