1. Kochani, dziękujemy za hojność Waszych serc. W ramach tegorocznej Jałmużny Wielkopostnej zebraliśmy 1507 zł. Cała kwota została przekazana do Lublina.
  2. Od czwartku 30 marca, PRZEZ DWA TYGODNIE rozważmy Tydzień TRZECI podręcznika Studium Ewangelii św. Marka”: DIALOG Z JEZUSEM. Ze względu na Wielki Tydzień i okres Świąt Wielkanocnych pozostawiamy sobie na to więcej czasu.
  3. W przyszłym tygodniu, 5 kwietnia 2023, po mszy świętej wieczornej, w ramach spotkania będziemy przygotowywać świątynię do Triduum.
  4. W związku ze zbliżającym się Wielkim Tygodniem informuję o dyżurach adoracyjnych naszej Wspólnoty oraz o dyżurach indywidualnych w Wielki Piątek.

  Nasza Wspólnota dyżuruje w następujących godzinach:

  WIELKI CZWARTEK I WIELKI PIĄTEK w godz. 21:00 – 21:30

  WIELKA SOBOTA w godz. 13:00 – 14:00

  Zapraszamy też do indywidualnej adoracji w Wielki Piątek od godz. 09:00 do 17:30.

  Lista z poszczególnymi godzinami jest wyłożona na pierwszej ławce i można się wpisywać na wybraną godzinę.

  1. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
  2. Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego.
  3. W najbliższą sobotę tj, 1 kwietnia 2023 Diakonia Miłosierdzia spotyka się o godz. 9:00 przed wejściem do dolnego kościoła w celu przygotowania paczek dla najbardziej potrzebujących.