1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług.
    2. Od czwartku 18.05. rozważmy Tydzień ÓSMY podręcznika „PAMIĘĆ I NAŚLADOWANIE”.
    3. WYJAZDOWY WEEKEND SKUPIENIA W SURAŻU (19-20 MAJA):

– wyjeżdżamy w ten piątek 19 maja 2023 spod kościoła Chrystusa Króla o godz. 17:00

– kończymy w sobotę Mszą Świętą o godzinie 16:00

– osoby, które nie mają własnego środka transportu będą mogły skorzystać z wolnych miejsc w autach naszych przyjaciół

– koszt wyjazdu (kolacja w piątek, nocleg, śniadanie i obiad w sobotę) – 100 zł od osoby; pościel – 10 zł.

Pieniądze można wpłacać dziś na spotkaniu lub na miejscu w Surażu – do ANI WISZNIEWSKIEJ.

UWAGA! Zabieramy kapcie, ponieważ w Surażu obowiązuje zmiana obuwia tuż po wejściu. A schola zabiera śpiewniki.

1. W związku z procesjami fatimskimi 13-go każdego miesiąca (do października włącznie) do każdej procesji potrzebujemy 1 osoby do przeczytania rozważań i poprowadzenia dziesiątka różańca oraz 4 osób do niesienia lampionów wokół figury czyli razem 5 osób. Bardzo proszę o wpisywanie się na listę „dyżurów” procesyjnych.
    2. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
    3. Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego.