1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług. .
    2. Od czwartku 16 marca rozpoczynamy rozważania Tygodnia Pierwszego podręcznika Studium Ewangelii św. Marka”: NAUKA Z MOCĄ. Osoby, które tego podręcznika nie mają proszę o zgłaszanie się do Ani Wiszniewskiej. Koszt podręcznika – 25 zł
    3. JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA w naszej Wspólnocie będzie zbierana w jedną, konkretną środę tj. 22 MARCA.Pan Bóg zaprosił naszą wspólnotę, aby tegoroczna jałmużna wielkopostna została przekazana na cele i potrzeby, które będą na bieżąco rozeznawane przez Radę Generalną.
    4. W najbliższy piątek, 17 marca, nasza Wspólnota prowadzi Drogę Krzyżową. Dziękuję wszystkim, którzy zgłosili się do przeczytania poszczególnych stacji.
    5. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
    6. Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego.