1. Od czwartku tj. od 9 marca rozpoczynamy rozważania podręcznika „Studium Ewangelii św. Marka”. Zaczynamy od Tygodnia wprowadzającego „SŁOWO BOŻE”. Osoby, które tego podręcznika nie mają proszę o zgłaszanie się do Ani Wiszniewskiej. Koszt podręcznika – 25 zł
  2. W dniach 3 – 5 marca 2023 w naszej parafii odbywał się kurs NOWE ŻYCIE. Bardzo dziękuję osobom, które składały świadectwo zachęcające do udziału w Nowym Życiu, osobom, które ten kurs i jego uczestników obmadlały, osobom z naszej parafii, które na tym kursie podjęły posługę oraz tym, którzy w niedzielę pomagali wszystko po kursie ogarnąć. Niech Bóg da Wam w ten weekend niebiański odpoczynek i zanurzy Wasze serca w Swojej Miłości.
  3. JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA 2023 R. Pan Bóg zaprosił naszą wspólnotę, aby tegoroczna jałmużna wielkopostna została przekazana na cele i potrzeby, które będą na bieżąco rozeznawane przez Radę Generalną. Stajemy w otwartości na potrzeby, które Bóg wskaże w trakcie rozeznania modlitewnego. W naszej Wspólnocie jałmużnę będziemy zbierać w jedną, konkretną środę tj. 22 MARCA.
  4. W piątek 17 marca nasza Wspólnota prowadzi Drogę Krzyżową. Na najbliższym środowym spotkaniu będą rozdawane poszczególne stacje do odczytania w piątek po mszy świętej wieczornej.
  5. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
  6. Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego.