1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług.
    2. Od czwartku 2 lutego będziemy rozważać TYDZIEŃ ÓSMY podręcznika „Siedem Grzechów Głównych” – WADA GŁÓWNA.
    3. Kochani, z radością informuję, że nasza styczniowa kolekta , którą przekażemy w całości na funkcjonowanie biura naszej wspólnoty w Lublinie wyniosła 880 zł. Bardzo Wam dziękujemy za wszelkie wpłaty.
    4. Jutro, jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
    5. W dniach 3 – 5 marca 2023 w naszej parafii odbędzie się kurs NOWE ŻYCIE. Wspominając nasze własne przeżycia i owoce tego kursu bądźmy jego orędownikami wśród naszych bliskich / sąsiadów. Szczegóły wkrótce.
    6. Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego.