1. Bardzo proszę o angażowanie się w środowe posługi podczas mszy świętej i spotkania formacyjnego. Na pierwszej ławce jest wykładana lista posług na najbliższe tygodnie wraz z datami ich podjęcia.
  1. Od jutra czyli od czwartku 19 stycznia będziemy rozważać TYDZIEŃ SZÓSTY podręcznika „Siedem Grzechów Głównych” – GNIEW.
  2. Przypominamy, że – jak co roku – styczniowa kolekta zbierana we wspólnotach przekazywana jest w całości na funkcjonowanie biura naszej wspólnoty w Lublinie. Pracownicy biura z góry dziękują za wszelkie wpłaty, dzięki którym mogą podejmować wiele działań na rzecz WPO w kraju jak i za granicą.
  3. Jutro, jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
  4. Nasza Diakonia Miłosierdzia po spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego