1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług. Mamy do dyspozycji 14 rodzajów posług w tygodniu, także każde z nas do czerwca winno podjąć choć kilka razy jakąś posługę. Choć można i częściej.

Na pierwszej ławce jest wykładana lista posług na najbliższy miesiąc wraz z datami ich podjęcia.

  1. Od czwartku 12 stycznia będziemy rozważać TYDZIEŃ PIĄTY podręcznika „Siedem Grzechów Głównych” – NIEUMIARKOWANIE W JEDZENIU I PICIU.
  2. Przypominamy, że – jak co roku – styczniowa kolekta zbierana we wspólnotach przekazywana jest w całości na funkcjonowanie biura naszej wspólnoty w Lublinie. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty, dzięki którym pracownicy biura mogą podejmować wiele działań na rzecz WPO w kraju jak i za granicą jako.
  3. Jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
  4. Nasza Diakonia Miłosierdzia po każdym spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego, po spotkaniu formacyjnym.