1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług. Mamy do dyspozycji 14 rodzajów posług w tygodniu, także każde z nas do czerwca winno podjąć choć kilka razy jakąś posługę. Choć można i częściej.

  Na pierwszej ławce jest wykładana lista posług na najbliższy miesiąc wraz z datami ich podjęcia.

  1. Od czwartku 29 grudnia będziemy rozważać TYDZIEŃ TRZECI podręcznika „Siedem Grzechów Głównych” – NIECZYSTOŚĆ.
  2. Jutro, jak w każdy czwartek, nasza Wspólnota modli się Koronką do Bożego Miłosierdzia o wszelkie działa Nowej Ewangelizacji.
  3. Nasza Diakonia Miłosierdzia po każdym spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego, po spotkaniu formacyjnym.
  4. I jeszcze jedna prośba od ks. Karola Kondracikowskiego w sprawie Orszaku Trzech Króli organizowanego 6 stycznia 2023 (piątek): potrzeba mężczyzn, do tzw. Straży Orszaku.

  Rolą Straży, ubranej w złote peleryny, hełmy i wyposażonej w halabardy, jest czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem podczas przemarszu.

  Potrzeba około 50 osób. Poniżej podaję namiary do Pana Marka Ignatowicza, proszę się do Niego zgłaszać, jednocześnie podając swój nr telefonu oraz mail konieczne do kontakty tylko w sprawie organizacji Orszaku.

  Osoby zdeklarowane zbierają się pod Kinem Forum o godzinie 10.30 (6 stycznia 2023 r.). Ewentualnie może pojawić się konieczność spotkania organizacyjnego, o którym na bieżąco będzie informował Pan Marek.

  Dowódca Straży Orszaku Trzech Króli   Marek Ignatowicz   tel.  502 254 214   mail: marek.garden@gmail.com