1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług. Mamy do dyspozycji 14 rodzajów posług w tygodniu, także każde z nas do czerwca winno podjąć choć kilka razy jakąś posługę.

  Na pierwszej ławce jest wykładana lista posług na najbliższy miesiąc wraz z datami ich podjęcia.

  1. UWAGA! Do Świąt zawieszamy formację podręcznikową. Od 8 grudnia do 28 grudnia będziemy rozważać Słowo z dnia czyli czytania, psalmy i Ewangelie przeznaczone na dany dzień. Dopiero od czwartku 29 grudnia będziemy rozważać TYDZIEŃ TRZECI podręcznika „Siedem Grzechów Głównych” – NIECZYSTOŚĆ.
  2. Przypominam o dodatkowych, niedzielnych rozważaniach Adwentowych. Formacja jest przeznaczona tylko na niedziele Adwentu.
  3. Za tydzień we środę spotkania formacyjnego nie będzie. Zamiast niego zapraszam wszystkich na WTOREK 13 grudnia do naszego Seminarium Duchownego na godz. 19:00 na tegoroczny Spektakl Seminaryjny 2022 pt.: „Opowieść wigilijna”  Scenariusz: Charles Dickens. Reżyseria: Piotr Półtorak. Mamy zarezerwowanych ok. 30 miejsc.
  4. Za dwa tygodnie, 21 grudnia, we środę , w ramach spotkania będziemy dekorować świątynię na zbliżające się Święta. Każda para rąk mile widziana.
  5. Najbliższe spotkanie formacyjne odbędzie się po Świętach, 28 grudnia 2022.

  W związku z powyższym, 14 i 21 grudnia nie będą aktualne dyżury Powitania Słowa i modlitwy do Ducha Świętego, które podejmujemy na spotkaniu. Pozostałe dyżury pozostają bez zmian.

  1. Nasza Diakonia Miłosierdzia po każdym spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego, po spotkaniu formacyjnym. Przypominam, że w najbliższą sobotę 10 grudnia Diakonia Miłosierdzia zbiera się o godz. 10:00 przed dolnym kościołem w celu przygotowania paczek potrzebującym.