1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług. Mamy do dyspozycji 9 miesięcy i 14 rodzajów posług w tygodniu, także każde z nas do czerwca winno podjąć choć kilka razy jakąś posługę. Oczywiście można i częściej.

Na pierwszej ławce jest wykładana lista posług na najbliższy miesiąc wraz z datami ich podjęcia.

  1. Od czwartku 17 listopada będziemy rozważać TYDZIEŃ WPROWADZAJĄCY podręcznika „Siedem Grzechów Głównych” – ZOBACZ, OCEŃ, DZIAŁAJ. Cena – 20 zł. W tygodniu nowy podręcznik można nabyć w zakrystii u Rysia.
  2. W ramach przygotowań do Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata zapraszamy do udziału w 40-godzinnym nabożeństwie, które będzie trwało w naszej parafii w dniach 18 – 20 listopada. W piątek i sobotę 18 i 19 listopada będziemy mogli skorzystać z możliwości całodziennej adoracji tj. od godziny 10:00 do godziny 18:00.
  3. Animatorom przypominam, że najbliższe spotkanie Szkoły Animatora będzie 19 listopada 2022. Pieniądze (zgodnie ze zgłoszeniem) należy wpłacać do Marka Sobolewskiego po spotkaniu, albo w sobotę PRZED rozpoczęciem zajęć.
  4. Powoli przygotowujmy się już do naszego Dnia Skupienia, który odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2022 w naszym Domu Parafialnym. Wstępnie planowany jest od godz. 10:00 do 17:00 (w tym przewidziane będą przerwy kawowe, obiad i wspólna Msza Święta). Szczegóły i lista z zapisami będzie wyłożona za tydzień.
  5. Informujemy również, że 25 listopada 2022r. przyjeżdża do Białegostoku nasz Moderator Regionalny Ks. Łukasz Żaba. Tego dnia zapraszamy Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca na godzinę 19.00 do parafii Miłosierdzia Bożego na mszę świętą  oraz uwielbienie.
  6. Nasza Diakonia Miłosierdzia po każdym spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego, po spotkaniu formacyjnym.