1. Zapraszam do wpisywania się na listę posług. Mamy do dyspozycji 9 miesięcy i 14 rodzajów posług w tygodniu, także każde z nas do czerwca winno podjąć choć kilka razy jakąś posługę. Choć można i częściej.

Na pierwszej ławce jest wykładana lista posług na najbliższy miesiąc wraz z datami ich podjęcia.

  1. Od czwartku 10 listopada będziemy rozważać ostatni, VI tydzień podręcznika „Św. Filip Neri” – MODLITWA. Od dziś natomiast można już nabyć nowy podręcznik „SIEDEM GRZECHÓW GŁOWNYCH”. Cena – 20 zł. Jego rozważania zaczniemy od 17 listopada, ale dziś już można go kupić.
  2. W najbliższy piątek tj. 11 listopada adoracją od godz. 17:00 rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata. Około 17:30 będzie prowadzona modlitwa przez poszczególne Wspólnoty. NASZA Wspólnota prowadzi modlitwę we środę 16 listopada, natomiast 19 listopada o godzinie 19:00 wspieramy Wspólnotę Credo w organizacji wieczoru uwielbienia.
  3. W ramach przygotowań do Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata zapraszamy do udziału w 40-godzinnym nabożeństwie, które będzie trwało w naszej parafii w dniach 18 – 20 listopada. Za tydzień, w piątek i sobotę 18 i 19 listopada będziemy mogli skorzystać z możliwości całodziennej adoracji tj. od godziny 10:00 do godziny 18:00. Na pierwszej ławce leży lista z wypisanymi godzinami. Zapraszamy do wpisywania się w wybranych godzinach.
  4. Animatorom przypominam, że najbliższe spotkanie Szkoły Animatora będzie 19 listopada 2022.
  5. Nasza Diakonia Miłosierdzia po każdym spotkaniu oferuje modlitwę wstawienniczą nad każdym, kto takiej modlitwy potrzebuje. Modlitwa ma miejsce w kaplicy Domu Parafialnego, po spotkaniu formacyjnym.
  6. Przypominam o Andrzejkowej Randce Małżeńskiej organizowanej przez Przyjaciół Oblubieńca z Prowincji Warszawskiej (wydarzeniu mogą wziąć również małżeństwa spoza Wspólnoty).

Data: 26.11.2022 w godzinach 16:30 – 22:30

Miejsce: Hotel Lamberton w Ołtarzewie koło Warszawy  Ilość miejsc ograniczona!