Składamy „Bóg zapłać” za zaangażowanie się w przygotowanie naszej świątyni do Triduum Paschalnego i Wielkiej Nocy: za projekt i wykonanie grobu, za dekoracje kwiatowe i prace porządkowe. Nadzwyczajnym szafarzom Eucharystii, lektorom, ministrantom, chórowi, procesji, wspólnotom parafialnym i wszystkim naszym Parafianom za żywy udział w liturgii Wielkiego Tygodnia i adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech Bóg będzie wszystkim nagrodą.

W niedzielę wielkanocną Msze św. w naszym kościele: 8.00, 10.00, 12.00 (nie ma Mszy św. godz. 18.00).
W poniedziałek wielkanocny porządek Mszy św. niedzielny.

Codziennie o godz. 17.45 będzie sprawowana Nowenna przed Świętem Miłosierdzia, które obchodzić będziemy w następną niedzielę, tzw. „Przewodnią”. Tego dnia, o godzinie 13.00 z kościoła Niepokalanego Serca Maryi wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Radzymińskiej. Jej zwieńczeniem będzie Msza św. o godz. 15.00. W naszym kościele o godz. 15.00 rozpocznie się Godzina Miłosierdzia.

W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca:
– czwartek – 17.00 „Godzina Święta” w intencji powołań i o uświęcenie kapłanów;
– piątek – nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o 7.00 i o 17.45. Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi od 15.00 do 21.00;
– sobota – nabożeństwo do NSM po Mszy św. o 7.00. 17.45 w duchu fatimskim będziemy rozważali tajemnice różańca świętego.

W pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. o 12.00 spotkanie formacyjne KŻR. Ofiary na tacę przeznaczymy na fundusz remontowy naszej parafii.

W czasie dziękczynienia za Odkupienie człowieka, każdego z Was otaczamy modlitwą i życzliwością. Niech Zmartwychwstały Chrystus zakróluje w Waszym życiu! Niech wleje nową nadzieję wątpiącym. Niech pocieszy smutnych i zagubionych. Niech w każdym pomnoży radość. Niech stanie się pokojem i przebaczeniem tam, gdzie panuje wojna, brak jedności i nienawiść. To słowo niech dotrze do wszystkich naszych Parafian: do tych z którymi spotykamy się w naszej świątyni i tych, którzy przebywają z dala od rodzinnych domów, do chorych i samotnych. Alleluja! – wychwalajmy Boga, który z miłości do nas siebie wydał na śmierć i zmartwychwstał dla naszego Odkupienia.