Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godz.17.00 na dziękczynne nabożeństwo eucharystyczne, w czasie którego podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się nowy rok. O godz. 18.00 będziemy sprawować Eucharystię w tej intencji.

W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego (łącznie z Mszą św. o godz. 16.00). Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

2 stycznia, w pierwszą sobotę miesiąca, o godz. 7.00 Msza Święta o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny i nabożeństwo maryjne. Po Mszy św. o godz. 18.00 w duchu fatimskim będziemy rozważać tajemnice różańca świętego.

W pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie formacyjne Kół Żywego Różańca. Tego dnia ofiary na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.

Kochani w ostatnią niedzielę Roku Pańskiego 2020 dziękujemy za dobro duchowe, jakie otrzymaliśmy. Jest ono niewymierne, ma swoje źródło w Bogu przychodzącym w Słowie, sakramentach i wspólnocie. Nasza wspólnota parafialna liczy niespełna 2600 wiernych. Przejęliśmy z radością 8 nowych rodzin. W minionym roku udzieliliśmy 43.000 Komunii św.; 30 dzieci przyjęło sakrament chrztu, 10 par sakrament małżeństwa. Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty 49 parafian. Dobro duchowe zaowocowało troską o innych. Wsparliśmy rozmaite instytucje (Caritas, Misje, Dzieło Nowego Tysiąclecia, Kościół na Wschodzie, zakony klauzurowe, Fundusz Obrony Życia, potrzeby Archidiecezji) ofiarami w wysokości blisko 59.000 zł. Koszty utrzymania (energia elektryczna, ogrzewanie, woda, wydatki na cele kultu religijnego i wynagrodzenie pracowników) wyniosły łącznie prawie 120.000 zł. Najwięcej przeznaczyliśmy na remonty i inwestycje – 350.000 zł. Bogu niech będą dzięki za wszystkich ludzi spieszących w duchu chrześcijańskiej miłości z pomocą potrzebującym i naszej wspólnocie.