Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za zaangażowanie się w przygotowanie naszej świątyni do Triduum Paschalnego i Wielkiej Nocy: za projekt i wykonanie grobu, za dekoracje kwiatowe. Ministrantom, lektorom, scholi, wspólnotom parafialnym i wszystkim naszym Parafianom za żywy udział w liturgii Wielkiego Tygodnia i adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech Bóg będzie wszystkim nagrodą.

W niedzielę wielkanocną Msze św. w naszym kościele: 6.00, 9.00, 10.30, 12.00 (nie ma Mszy św. godz.. 7.30 i 18.00).

W poniedziałek wielkanocny porządek Mszy św. niedzielny. Ofiary na tacę będą przeznaczone na KUL.

Już po raz kolejny białostocka Caritas wraz z Fundacją Rodziny Czarneckich oraz Zespołem Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia organizuje Śniadanie Wielkanocne dla potrzebujących. Wydarzenie odbędzie się dnia 1 kwietnia, godz. 7.30 w hali sportowej, ul. Kościelna 3. Serdecznie zapraszamy osoby potrzebujące z terenu parafii.

W pierwszy czwartek miesiąca (5.04), podczas tzw. „Godziny Świętej” o godz. 17.00 modlić się będziemy o powołania do służby Bożej i o świętość kapłanów;

W pierwszy piątek miesiąca (6.04) po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się tego dnia o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego i potrwa do 21.00 z przerwą na Mszę św. o godz. 18.00. Spowiedź będzie od godz. 6.45, 17.00.

W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. o 18.00 różaniec fatimski.

Każdego dnia o godz. 17.45 (dzisiaj wyjątkowo po Mszy św. o godz. 12.00) będzie sprawowana Nowenna przed Świętem Miłosierdzia, które obchodzić będziemy w następną niedzielę, tzw. „Przewodnią”. Tego dnia, o godzinie 13.00 z kościoła Niepokalanego Serca Maryi wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Radzymińskiej. Jej zwieńczeniem będzie Msza św. o godz. 15.00.

Tego dnia rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia, który ma nam przypomnieć o wypływającym z naszej wiary obowiązku pomocy potrzebującym. Stąd w przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będziemy mogli wspomóc Caritas naszej Archidiecezji.