W pierwszy czwartek miesiąca (1.02), podczas tzw. „Godziny Świętej” o godz. 17.00 modlić się będziemy o powołania do służby Bożej i o świętość kapłanów;

W pierwszy piątek miesiąca (2.02) po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się tego dnia o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego i potrwa do Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź będzie od godz. 6.45, 17.00 i podczas Mszy św., które z racji na Święto Ofiarowania Pańskiego będą odprawiane w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 19.30.

Na każdej Mszy święcić będziemy gromnice, symbolizujące Światło Chrystusa. Zapala się je z wiarą na przejście do wieczności a także, by Chrystus – Światłość świata zachował domostwa od gromów i innych kataklizmów. Tego dnia jest Dzień Życia Konsekrowanego – pamiętajmy w modlitwach o siostrach posługujących w naszej parafii: s. Katarzynie i s. Ignacji.

W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. o 18.00 różaniec fatimski.

W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Dziękujemy Panu Bogu za otwarte przed nami drzwi Waszych domów, życzliwość, jaką nas obdarzaliście, troskę o naszą parafialną wspólnotę. Zaświadcza to o Waszej wierze, pragnieniu Boga i odpowiedzialności za Kościół. Odwiedziliśmy 920 domów, które zamieszkuje 2546 parafian. Ufamy, że wraz z Bożym błogosławieństwem wnieśliśmy do Waszych rodzin chrześcijańską radość a wraz z nią pomnożenie wiary, nadziei i miłości.

Z radością poznaliśmy tych, których dotychczas znaliśmy tylko z widzenia, z nadzieją na częstsze spotkania wychodziliśmy od tych, których widzieliśmy po raz pierwszy.

Budżet naszej parafii, dzięki Waszej ofiarności wzrósł o 89 230 zł. i 20 funtów, które jak ufam spożytkujemy dla dobra naszej parafialnej wspólnoty poprzez realizację projektu termomodernizacji, ogrzewania i wentylacji naszej świątyni i nowe pokrycie domu parafialnego. Prace rozpoczną się jak tylko otrzymamy decyzję o złożonym w ubiegłym roku do NFOŚ projekcie .

Prowadzimy zapisy na ministrantów. Zainteresowanych: dzieci, młodzież i dorosłych prosimy o kontakt z nami w zakrystii lub kancelarii.

Studentom życzymy pomyślnego finału I semestru, uczniom i nauczycielom jeszcze radosnego odpoczynku feryjnego. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom „Szczęść Boże” na rozpoczynający się tydzień.