Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Dzisiaj o godzinie 18.00, w kościele p.w. Niepokalanego Serca NMP, ks. abp Metropolita Tadeusz Wojda odprawi w tej intencji Mszę św. na którą jesteśmy zaproszeni. Szczegółowy program Tygodnia Ekumenicznego znajdziemy na naszej stronie internetowej.

Jutro (22 stycznia) od godz. 16.00 odwiedzimy rodziny, które były nieobecne podczas planowanej „Kolędy” – zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Prowadzimy zapisy na ministrantów. Zainteresowanych: dzieci, młodzież i dorosłych prosimy o kontakt z nami w zakrystii lun kancelarii.

W związku z brakiem miejsc na parkingu parafialnym i związanymi z tym utrudnieniami, zapraszamy do korzystania z miejsc postojowych przy ul. Niedźwiedziej a także wzdłuż wjazdu do domu parafialnego.

Przed wyjściem z kościoła można zaopatrzyć się w świece gromniczne. Dobrowolne ofiary na ten cel są przeznaczone na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.

Nauczycielom, rodzicom, dzieciom i młodzieży życzymy radosnego i bezpiecznego odpoczynku. Szczęść Boże wszystkim naszym Parafianom tu i wszędzie.

Spotkania formacyjne:

poniedziałek, godz. 19.00 –schola Wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca” (sala bł. Michała Sopoćki)

środa, 18.00 – Msza św. i spotkanie formacyjne Wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca” (kościół)

czwartek, 18.00 – Msza św. i spotkanie modlitewne Wspólnoty „Matki w modlitwie” (kaplica domu parafialnego i sale parafialne)

piątek, 18.00 – Msza św. i spotkanie formacyjne młodzieży Ruchu Światło-Życie (sala bł. Michała Sopoćki)

niedziela, godz. 9.00 – schola dziecięca (sala bł. Michała Sopoćki)

I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie KŻR (kościół i kaplica domu parafialnego)