We wtorek (14.11) w Bazylice Archikatedralnej w Białymstoku, nasza parafia ma swój dzień w Nowennie Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Zapraszamy do udziału w modlitwie o godz. 18.00.

W czwartek (16.11) obchodzić będziemy uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Zachęcamy do odwiedzenia Jej Sanktuarium w naszej Katedrze.

W piątek (17.11) rozpoczynamy nowennę przed naszą patronalną Uroczystością Chrystusa Króla – codziennie o godz. 17.45 na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

Nieustająca Nowenna do Miłosierdzia Bożego jest odprawiana w naszym kościele we wtorki o godz. 17.45.

Zachęcamy do poparcia inicjatywy obywatelskiej zmierzającej do całkowitej obrony życia poczętego. Przy wejściu do kościoła można poprzeć ją swoim podpisem na specjalnie przygotowanych listach.

Zachęcamy, by nowi mieszkańcy naszego osiedla zgłosili się do kancelarii parafialnej w celu założenia kartoteki, co w praktyce oznacza zadeklarowanie parafialnej przynależności.

Wszystkim naszym Parafianom i Gościom dziękujemy za wszystkie przejawy życzliwości wobec naszej wspólnoty. Niech Bóg szczodrze błogosławi tym, którzy w duchu Jego miłości spieszą nam z pomocą.